Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Zawody pływackie w Giżycku

Wpis opublikowany dnia 06-11-2018 o godz. 22:27. Opracowanie:

sport

3 i 4 listopada w Giżycku odbyły się XIV Zawody Pływackie z okazji 100 - letniej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Bardzo udanie wystartowały w nich dwie pływaczki MUKS Piętnastka, zdobywając łącznie 7 medali:

  • Roksana Gluba (kl.5a): 3 złote ( 50m st.grzb., 100m st.grzb., 100m st.zm.) i 1 srebrny (100m st.klas.) oraz puchar dla najlepszej zawodniczki zawodów w kategorii 10 lat
  • Wiktoria Jaworska (kl.7a): 2 srebrne (200m st.grzb., 200m st. zm.) i 1 brązowy (50m st.klas.).

Gratulujemy!

 

  

Drugi bieg w Myślęcinku

Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:49. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W niedzielę 28 października w Myślęcinku odbył się drugi z cyklu sześciu biegów City Trail Junior. Cieszymy się, że wśród prawie 400 uczestników nie zabrakło uczniów naszej szkoły; byłi tam: Kajetan Szymańczak, Igor Kowalczyk, Filip Iwanowski, Marcin Klonowski  – kl. 2a, Staś Kotlęga kl. 5b, Mikołaj Zawadzki, Roksana Gluba, Jakub Jendruszewski, Martyna Walicka, Weronika Wilczyńska, Sebastian Kowalczyk  – kl. 5a, Zuzanna Iwanowska, Kacper Szczęsny - kl. 4a, Mateusz Sobowiec - kl. 3a Gimn 54 MS.

Zapraszamy na kolejny bieg, który odbędzie się 25 listopada. Na stronie citytrail.pl można znaleźć wszystkie informacje o imprezie.

Zdj pan Filip Kowalkowski, pan Michał Wilczyński, również w GALERII.

 

 

Zawody pływackie w Toruniu

Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:48. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

27 października w Toruniu odbyły się zawody pływackie „Z Delfinem do Tokio”. Organizator zaprosił na imprezę wicemistrza świata Konrada Czerniaka oraz mistrza Europy Tomasza Polewkę, którzy rozmawiali z młodymi pływakami, rozdawali autografy i zdjęcia oraz wystartowali z najstarszymi pływakami.

Do rywalizacji w trzech blokach zgłosiło się 676 zawodników z 38 klubów z całej Polski.

Oto uczniowie SP 44 MS i 54 Gimn MS, którzy stanęli na podium:

8 lat

Filip Iwanowski – srebrny

9 lat

Rozalia Kwiatkowska – 2 złote

Weronika Socha – srebrny

10 lat

Michał Bryll – 2 złote

Sebastian Kowalczyk – złoty, srebrny

Wiktoria Kocikowska – złoty, brązowy

Roksana Gluba – srebrny, brązowy

Jakub Jendruszewski – srebrny

12 lat

Mikołaj Mroziński – srebrny

13 lat

Marcelina Moritz – złoty

Inga Ciesielska – srebrny

Emilia Woroniecka – srebrny

14 lat

Marianna Rydyńska – 2 złote

Sebastian Miniszewski – złoty, srebrny

Tymoteusz Domagała – złoty

Julia Cygan – złoty

Natalia Hermanowska – brązowy

Wiktoria Czarniak – brązowy

Otylia Tomasik – brązowy

Stanisław Janeczek – brązowy

15 lat

Zuzanna Frysiak – 2 złote

Anna Kamińska – 2 złote

Krzysztof Matuszewski – 2 złote

Mikołaj Wiśniewski – 2 złote

Weronika Groń – złoty, srebrny

Gabriel Szafranek – złoty

Agata Marjańska – 2 srebrne

Marcel Jeliński – 2 srebrne

Mateusz Sobowiec – srebrny

 

Organizator ufundował nagrody dla 3 najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej; znaleźli się wśród nich: 1 m-ce: Michał Bryll, Krzysztof Matuszewski, Anna Kamińska, Marianna Rydyńska, 2 m-ce: Rozalia Kwiatkowska, Zuzanna Frysiak, Mikołaj Wiśniewski, 3 m-ce: Sebastian Kowalczyk, Marcel Jeliński, Sebastian Miniszewski, Mikołaj Mroziński, Weronika Groń, Julia Cygan.

 

Zawodnikom gratulujemy medali i „życiówek”!

Zdjęcia: pan Michał Wilczyński, również w GALERII.

 

 

III Ogólnopolski Turniej Karate Solno Cup

Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:44. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

27 października w Inowrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF.

Uczeń 4a SP 44 MS Gracjan Grobelny wywalczył 3 medale:

złoto walki do lat 10

brąz Kata indywidualne

srebro Kata drużynowe.

Gratulujemy!

 

Puchar Polski Legionowo Cup

Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:38. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

W dniach 19-21.10.2018 w Legionowie odbył się międzynarodowy turniej Taekwondo. 

Piątka zawodników sekcji Taekwondo wywalczyła medale w kategoriach:

Junior

Zuzanna Mroziński - brąz 63kg (MUKS Piętnastka) 1LO MS

Hubert Gaworecki - srebro 68kg (ULKS Borne Sulinowo) 1LO MS

Kinga Górska - brąz 59kg (MUKS Piętnastka) 3gim MS

Senior

Robert Kosowski - brąz 63 kg (MUKS Piętnastka) 2LO MS

Zawodnicy trenują pod opieką trenerów:

Daniela Ziemińskiego, Katarzyny Lis i Dariusza Głowacza.

Gratulujemy!!!

 

 


<<    aktualności: 527 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
9
Numerek ważny w czwartek
15 listopada 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest czwartek
15 listopada 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Alfons, Idalia, Leopold, Leopoldyna, Roger, Albert, Przybygniew, Artur, Gurias
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 – 14:00
WTOREK 13:00 – 16:00
ŚRODA 10:00 – 15:00
CZWARTEK 9:00 – 12:00
PIĄTEK 8:00 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)