Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Mistrzostwa Polski 15 latków w Oświęcimiu

Wpis opublikowany dnia 15-07-2019 o godz. 21:48. Opracowanie: https://www.facebook.com/SMSBYDGOSZCZ/

sport

Kolejne mistrzostwa jak marzenie!

Mamy za sobą kolejne Mistrzostwa rocznika 2004, które wygrywamy w kategorii medalowej!
Stało się tak za sprawą świetnych występów przede wszystkim Marianny Rydyńskiej (3 x złoto, 2 x srebro) oraz Krzysztofa Matuszewskiego (3 x złoto, 1x brąz)
Oprócz tego medale dorzuciły sztafety: męska 4 x 200 dow złoto (Miniszewski, Janeczek, Guliński, Matuszewski) i żeńskie - 2 x brąz i 1 x srebro (Rydyńska, Hermanowska, Cygan, Orum, Tomasik).

W finałach A pływali: Julia Cygan, Natalia Hermanowska, Sebastian Miniszewski, Jarosław Knopp; w finale B: Maciej Gulinski.

Trenerzy: Bartosz Ronkiewicz, Sławomir Gawinecki, Leszek Borowicz.

Gratulujemy!

 

  

 

 

Mistrzostwa Polski 14-latków w Olsztynie

Wpis opublikowany dnia 15-07-2019 o godz. 21:38. Opracowanie: https://www.facebook.com/SMSBYDGOSZCZ/

sport

W ubiegły weekend na Aquasferze w Olsztynie zakończyły się Letnie MP 14 latków, gdzie dzielnie walczyli nasi zawodnicy.
Najlepiej zaprezentowali się: Igor Szymański, który trzykrotnie pływał w finałach A (klasyk) oraz Ala Sędłak (FA-400 zm) i Inga Ciesielska (FA-200 grzb).
Bardzo blisko podium były dziewczęta w sztafetach -5,4,5 miejsca, (Sędłak, Ciesielska, Kalkowska, Ronkiewicz, Woroniecka, Jaworska).

Ponadto indywidualnie w finałach B pływali: Błażej Sroka, Alicja Sędłak, Karol Bania, Inga Ciesielska.

W klasyfikacji punktowej zajęliśmy 10 m-ce.

Trener: Bartosz Ronkiewicz.

Gratulujemy!

 

 

 

REKRUTACJA

Wpis opublikowany dnia 28-06-2019 o godz. 16:52. Opracowanie: SEKRETARIAT

ważne

Proszę o dostarczanie do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego dokumentów (tj. oryginału świadectwa, kserokopii książeczki sportowca z aktualnymi badaniami) oraz 2 zdjęć legitymacyjnych. 

W przypadku przeniesienia ucznia proszę również o dostarczenie karty: "zawiadomienie o przekazaniu ucznia" z poprzedniej szkoły.

   

PN: Finał Turnieju Deichmann

Wpis opublikowany dnia 28-06-2019 o godz. 16:50. Opracowanie: Kamil Tobolski

sport

W sobotę 22.06 chłopcy z IV i V klasy SP 44 MS (KS Wisełka Bydgoszcz Fordon) wzięli udział w ogólnopolskim finale turnieju Deichmann Minimistrzostwa gdzie jako zwycięzca etapu miejskiego reprezentowali miasto Bydgoszcz. Po losowaniu trafiliśmy do grupy B z dwiema ekipami z Nowego Sącza oraz Warszawy. Komplet wyników fazy grupowej:

Bydgoszcz – Nowy Sącz I   1:3

Bydgoszcz – Warszawa   6:1

Bydgoszcz Nowy Sącz II   3:1

Ostatecznie 3 zespoły w grupie zdobyły po 6 pkt i jedna bramka zadecydowała, że z gorszym stosunkiem bramek musimy zadowolić się 3 miejscem w grupie, tym samym pozostaje nam walka o lokaty 17-32.

W pierwszym meczu fazy pucharowej pewnie pokonujemy Wrocław 5:2. W półfinale trafiamy na gospodarzy turnieju z Wałbrzycha gdzie przegrywamy mecz 0:1 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. W ostatnim meczu wygrywamy z Koszalinem 2:0 i w klasyfikacji końcowej zajmujemy 19 miejsce w Polsce.

Skład zespołu:

Kamil Krawczyk, Jakub Stasiak, Stanisław Kotlęga, Eryk Kluczyński, Szymon Pączek, Michael Ilo, Piotr Matyjasek, Artur Nadolski.

Trenerzy: Kamil Tobolski, Bartosz Wyżlic.

 

Mistrostwa Okręgu Wielkopolskiego

Wpis opublikowany dnia 20-06-2019 o godz. 20:34. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

14 – 15 czerwca odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Poznaniu. Świetnie wystartowali pływacy MUKS Piętnastka Bydgoszcz, którzy w klasyfikacji medalowej zajęli 1 m-ce zdobywając 101 medali.

Oto medaliści:

 

Marianna Rydyńska – pięć złotych, srebrny, dwa brązowe, Mikołaj Dobrindt – trzy złote, dwa srebrne, Igor Szymański – dwa złote, cztery srebrne, Alicja Sędłak – dwa złote, dwa srebrne, dwa brązowe, Natalia Hermanowska – dwa złote, srebrny, brązowy, Jarosław Knopp – dwa złote, srebrny, brązowy, Dawid Malicki – dwa złote, Błażej Mikołajczak – złoty, dwa brązowe, Marta Holak – złoty, srebrny, Nadia Studzińska – złoty, srebrny, Błażej Sroka – złoty, brązowy, Weronika Groń – złoty, Inga Ciesielska – 4 srebrne, brązowy, Marcelina Moritz – dwa srebrne, Wiktoria Niewiadomska – dwa srebrne, Adam Oszutowski – dwa srebrne, dwa brązowe, Tymoteusz Domagała – srebrny, dwa brązowe, Julia Kalkowska – srebrny, dwa brązowe, Sebastian Miniszewski – srebrny, dwa brązowe, Dominika Ronkiewicz – srebrny, dwa brązowe, Zuzanna Frysiak – srebrny, brązowy, Mikołaj Mroziński – srebrny, brązowy, Jakub Muszyński – srebrny, brązowy, Mateusz Tylicki – srebrny, brązowy, Julia Cygan – brązowy, Aleksandra Dudek – brązowy, Szymon Gruba – brązowy, Wiktoria Jaworska – brązowy, Adriana Kulczyńska – brązowy, Wiktoria Rutkowska – brązowy, Hubert Woźniak – brązowy.

 

Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

 

 

 

 

 


<<    aktualności: 617 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
23
Numerek ważny w środę
17 lipca 2019 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest czwartek
18 lipca 2019 roku


Imieniny obchodzą:
Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 – 14:00
WTOREK 13:00 – 16:00
ŚRODA 10:00 – 15:00
CZWARTEK 9:00 – 12:00
PIĄTEK 8:00 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)